ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про надання ***, *** р.н. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Розглянувши заяву та надані документи гр. *** про надання її дитині, ***, *** р.н., яка взята на облік внутрішньо переміщеної особи (довідка 17.03.2017 № ***, видана управлінням праці та соціального захисту населення м. Новомосковська), статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і зазнала психологічне насильство, в зв’язку з її внутрішнім переміщенням, залишенням свого місця проживання з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, на підставі протоколу комісії з питань захисту прав дитини від --- № -- та висновку оцінки потреб дитини та її сім’ї, складеного Новомосковським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керуючись пп. 6 п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 11.04.2018 №301), ст.ст.1, 30-1 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати неповнолітній ***, *** р.н. (паспорт  громадянина України з безконтактним електронним носієм, № ***, орган видачі - ***, дата оформлення – 14.03.2017 року), яка зареєстрована у квартирі № ** будинку № ** по вулиці *** *** область, фактично проживає у квартирі № ** будинку № ** по вулиці *** у місті Новомосковську Дніпропетровської області, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що неповнолітня дитина зазнала психологічного насильства.

2.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей –Кравченко І.А., контроль на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Тихонову О.С..

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                С.Г. ГОРОШКО