ХVII сесія VII скликання

Про передачу майна, що знаходиться на балансі комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»

Керуючись ст. ст. 26,59-60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 78, 137 Господарського кодексу України, рішенням Новомосковської міської ради від 02.12.2011 р. № 378 «Про передачу майна», враховуючи лист Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради « Щодо повернення акту приймання передачі» від 09.11.2018 р. № 476 з метою раціонального використання майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з балансу Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради відповідно до Додатку 1.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в місячний термін з моменту прийняття цього рішення передати в оперативне управління комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал», комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго», комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради, Новомосковському РЕМ ПАТ «Дніпробленерго», Новомосковському відділенню ПАТ «Дніпропетровськгаз», комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради за актом приймання-передачі майна (Додаток 2).

3. Затвердити склад комісій для передачі майна. (Додаток 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10).

4. Новомосковському РЕМ ПАТ «Дніпробленерго» та Новомосковському відділенню ПАТ «Дніпропетровськгаз» в шестимісячний термін звернутися до Новомосковської міської ради для оформлення права на користування земельної ділянки.

5. Рішення Новомосковської міської ради від 06.07.2018 року № 652 «Про передачу майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради» визнати таким що втратило чинність.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО