ХVII сесія VII скликання

Про передачу мереж та споруд системи водопостачання

Керуючись статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Новомосковської міської ради від 28.09.2018 № 708 «Про надання попередньої згоди на передачу мереж та споруд системи водопостачання, комплексу каналізаційних очисних споруд», рішення Піщанської сільської ради від 30.10.2018 №1-6/VII «Про прийняття майна із комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська до комунальної власності Піщанської сільської ради», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати мережі та споруди системи водопостачання, комплексу каналізаційних мереж та споруд (за допомогою яких забезпечується надання комунальних послуг мешканцям Піщанської об’єднаної громади), що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська та знаходяться на балансі Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» (Додаток 1), у спільну власність нової об’єднаної територіальної громади з центром в с. Піщанка, в особі Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                 С. Г. ГОРОШКО