ХVIIІ сесія VII скликання

Про передачу з балансу НМЦ ФЗН «Спорт для всіх» на баланс КП «НОВОМОСКОВСКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради дитячого майданчика

З метою забезпечення належного утримання та обслуговування дитячого майданчика, керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, п.31 ст. 26 та ч. 1, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Директору Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Жадан І.О.), в 30 денний термін, з моменту прийняття цього рішення, передати на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.) дитячий майданчик за адресою: вулиця Сучкова 126а, міста Новомосковськ, Дніпропетровської області, за актами приймання-передачі.
  2. Директору Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Жадан І.О.) передати комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради технічну документацію на відповідний дитячий майданчик.
  3. Директору комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради забезпечити прийняття на баланс дитячий майданчик за адресою: вулиця Сучкова 126а, міста Новомосковськ, Дніпропетровської області, у відповідності до чинного законодавства.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО