Про погодження Програми «Фінансової підтримки комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021рр.»

З метою забезпечення стабільності роботи комунальних підприємств,установ та закладів Новомосковської міської ради, відповідно до їх функціональних призначень, керуючись ч.2 пп.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Узгодити Програму «Фінансової підтримки комунальних  підприємств, установ та закладів  Новомосковської міської ради на 2019-2021рр.» ( додаток 1) та направити її в установленому порядку на затвердження до міської ради.

2. Погодити Порядок виділення та використання коштів міського бюджету у формі фінансової підтримки комунальних підприємств,установ та закладів  Новомосковської міської ради  (згідно додатку 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Ковальова Д.А.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО