ХVIIІ сесія VII скликання

Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Білий Л.І.

Розглянувши заяву ФОП Білого Л.І. від 28.11.2018 р. б/н про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з фізичною особою – підприємцем Білим Леонідом Івановичем, на приміщення розташоване за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 39, площею 28,78 м для надання медичних послуг, до 31.12.2019р.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти додаткову угоду про продовження терміну дії договору оренди від 02.01.2018 р. № 17.
  3. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО