ХVIIІ сесія VII скликання

Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ПП «ВІС-Медік»

Розглянувши заяву директора ПП «ВІС-Медік» від 26.10.2018 р. № 18-10/14 про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємством «ВІС-Медік», на приміщення розташоване за адресою:  м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 (І поверх), площею 26,0 м для ведення медичної практики, до 31.12.2019 р.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти додаткову угоду про продовження терміну дії договору оренди від 02.01.2018 р. № 16.
  3. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО