Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009 р. № 136 ФОП Гречко Л. А.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Гречко Лариси Анатоліївни від 16.10.2019р. № 008679/19, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Гречко Л. А. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009 р. № 136 (виносна рекламна конструкція) за адресою: вул. Гетьманська, р – н № 54, на узбіччі дороги, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Гречко Л. А. в п’ятиденний термін з дати прийняття даного рішення укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Міський Голова                                  В.І.ЛІТВІЩЕНКО