Про припинення опіки над дитиною-сиротою *** *** ***, **** р.н.

Рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.04.2008 № 344 «Про призначення опіки над малолітнім ***, *** р.н.», опікуном над дитиною-сиротою *** було призначено ***.

03.01.2019 ***. померла.

Відповідно до заяви ***, від ***, який мешкає за адресою: м. ***, вул. ***, буд. *, кв. *, малолітній тимчасово залишений в його сім’ї, з подальшим влаштуванням на правах підопічного.

В інтересах малолітньої дитини, керуючись п. 4 ч. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. п. 31, 50 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 (зі змінами), виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Припинити опіку над дитиною-сиротою ***, *** р.н., у зв’язку зі смертю опікуна.

2. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.04.2008 № 344 «Про призначення опіки над малолітнім ***, *** р.н.», вважати таким, що втратило чинність.

3. Службі у справах дітей (Кравченко І.А.) вжити заходи на влаштування дитини до сімейних форм виховання в установлений законодавством термін.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Кравченко І.А., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонову О.С.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО