ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про присвоєння адреси новозбудованому об’єкту - кафе на земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Комсомольська, район ж/б №64, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, (забудовник – Дунямалієв Ч.Б.)

Розглянувши заяву Дунямалієва Чингіза Бахлул-огли стосовно присвоєння адреси кафе по вул. Комсомольська, район ж/б №64, у м.Новомосковську Дніпропетровської області, декларацію про готовність до експлуатації об’єкту, яка зареєстрована Департаментом державної архітектурно-будівельної  інспекції у Дніпропетровській області  28 січня 2015р. № ДП 142150280057, технічний паспорт, виготовлений станом на 23.12.2014р., витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію договору оренди земельної ділянки від 14.11.2014р., індексний номер:17227155, керуючись рішенням ХХ сесії Новомосковської міської ради 6 скликання  від 16.02.2012р. № 446 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об'єктам нерухомості на території Новомосковської міської ради», ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти адресу новоствореному об’єкту  -  кафе, що збудоване на земельній ділянці по вул. Комсомольська, район ж/б №64, у м.Новомосковську Дніпропетровської області  (забудовник – Дунямалієв Ч.Б.)
  • Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Комсомольська,66.   
  1. Забудовнику – Дунямалієву Ч.Б.)необхідно  укласти договір  з Новомосковською міською радою про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста згідно ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Міський  голова  С.А. Мороз

Підготувала:

головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури   Т.М.Хворова                     

Узгодили:

Керуючий справами  виконкому  І.М. Марченко

Перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста  О.П. Козлов

Начальник  юридичного управління  О.В. Мартинюк

Начальник відділу інвестицій та приватизації   М.О. Володіна