Про розгляд звернення багатодітної матері ………….. щодо представлення до присвоєння почесного звання України «Мати – героїня»

Розглянувши   звернення    багатодітної     матері  ………….(ПІБ)  від ……….року №………,   відповідно  до  Закону  України  «Про  державні  нагороди»  на  підставі  Положення про  почесні  звання  України,  затвердженого   Указом  Президента  України  від  29.06.2001 р. №  476/2001 (зі змінами), керуючись ст.39  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком   міської ради

ВИРІШИВ :

1. Надати  клопотання  до обласної  державної  адміністрації   про   представлення  до  присвоєння    почесного  звання  України    «Мати – героїня»    багатодітної     матері     ……………..

2. Управлінню праці та соціального захисту населення підготувати нагородні матеріали та подати до обласної державної  адміністрації.

3.  Контроль   за    виконанням  даного рішення покласти на заступника міського  голови  з питань  соціального  захисту  населення  та  розвитку соціально – культурної  сфери.

В.о. міського  голови,                                                                  С.Г. ГОРОШКО

секретар  міської  ради