Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами, анулювання договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу та демонтаж рекламного засобу ТОВ «АТБ - Маркет»

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з розміщенням засобу зовнішньої реклами після закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами,  Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ - Маркет»  скасувати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами від 26.01.2006 р. № 40 (щитовий, двосторонній, світловий, окремо розташований рекламний засіб, S = 4,0 м²), за адресою: вул. Гетьманська, 44, в районі магазину «АТБ» та анулювати договір № 0106/2  на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу від 01.06.2011 р.

2. ТОВ «АТБ - Маркет» в десятиденний термін з дня отримання даного рішення демонтувати рекламний засіб за вищезазначеною адресою.

3. Інформацію про демонтаж  надати до Робочого органу - відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради в триденний  термін з дня демонтажу.

4. В разі невиконання ТОВ «АТБ - Маркет» демонтажу рекламного засобу, КП НККП (Пивоваров С. Г.) провести демонтаж рекламного засобу.

5.Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                  С. Г. Горошко