ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про ухвалення проекту місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік

Керуючись статтею 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, розглянувши пропозиції фінансового  управління Новомосковської міської ради щодо показників проекту місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Ухвалити проект місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік, у тому числі:

1.1. В частині встановлення загального обсягу доходів місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік згідно з додатком 1 до цього рішення.

1.2. В частині встановлення загального обсягу видатків місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

1.3. В частині визначення показників взаємовідносин місцевого бюджету Новомосковська з іншими бюджетами на 2020 рік згідно з додатком 3 до цього рішення.

2. Доручити фінансовому управлінню Новомосковської міської ради подати проект місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік на розгляд постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку та бюджету міста та на розгляд і затвердження міською радою.

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО