Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд розташованих за адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд.32, 40, вул. Гетьманська, буд. 22, 35

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів, та утриманням території міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог припису інспектора з благоустрою КП «Новомосковський Комсервіс» № 56 від 05.12.2018р. щодо добровільного звільнення території комунальної власності від тимчасових споруд розташованих за адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, біля буд.32, 40, вул. Гетьманська, біля буд. 22, 35  відповідно вимог законодавства виконавчий комітет Новомосковської міської ради керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИВ:

1. Власнику тимчасових споруд Козлову Констянтину Миколайовичу, в термін 10-ти робочих днів з моменту оприлюднення рішення провести демонтаж тимчасових споруд (кіосків) розташованих за адресами:   м.Новомосковськ, вул. Сучкова, біля буд. № 32, 40, вул. Гетьманська, біля буд. 22, 35.

2. У разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради у визначений строк власником тимчасової споруди (Козлов К.М.), Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.):

- невідкладно вжити заходи щодо демонтажу зазначених тимчасових споруд, що встановлені за адресами, визначеними в п. 1 рішення, із залученням спеціалістів/ організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно встановленої споруди.

-  забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

3. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Координацію та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Морозов К.М.).

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. ГОРОШКО