Про узгодження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись п.1 ст. 27, п.2 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Узгодити зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки та викласти її у новій редакції (Додається).

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської  ради для досягнення передбачених показників забезпечити  фінансування Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки в межах коштів, передбачених бюджетом міста на відповідний рік.

3. Управлінню економіки виконавчого комітету Новомосковської міської  ради внести зміни в Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська з урахуванням змін в Програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

4. Координацію роботи щодо реалізації Програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко