Про відкриття однієї додаткової дошкільної групи на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 5 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Керуючись абзац «а» п.2 ст.27, п.1 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування України», на виконання Закону України від 11.07.2001 року № 2628-ІІІ «Про дошкільну освіту», наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 року № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів по дошкільних навчальних закладів»,  з метою задоволення потреб населення міста у наданні послуг дошкільної освіти, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виконуючому обов’язки начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Тимохіній Н.В.:

1.1. Відкрити одну додаткову різновікову групу для дітей дошкільного віку в кількості 25 дітей на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 5 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за адресою вул. Шкільна, 10 з 01.10.2016 року.

1.2.  Забезпечити зазначену нову відкриту групу у відповідності штатного розпису в межах чисельності згідно Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів.

1.3.  Вирішити кадрове забезпечення однієї додаткової групи дошкільного підрозділу вищезазначеного закладу.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Дакова Т.Д.) забезпечити фінансування навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 5 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з урахуванням додатково відкритої різновікової групи для дітей дошкільного віку у межах загального обсягу видатків затвердженого на утримання у 2016 році загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на виконуючого обов’язки начальника управління освіти  Тимохіну Н.В.

4. Контроль щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                     С.Г. Горошко