ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про внесення до суду подання про можливість призначення опікуном ПІБ над ПІБ

Розглянувши заяву від ………….року № …………..та надані документи (ПІБ), з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів (ПІБ),  відповідно до статті 60 Цивільного кодексу України та Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерством освіти України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством праці та соціальної політики України від 26.05.1999 року №34/166/131/88, керуючись  статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести до Новомосковського міськрайонного суду подання щодо можливості призначити опікуном(ПІБ), …………. року народження,  який проживає за адресою …………..над (ПІБ), …………………. року народження, яка зареєстрована за адресою: ……………….. (згідно додатку).

2. Організацію виконання цього рішення  покласти на управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська  (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

 

В. о. міського голови,                                                          С.Г.ГОРОШКО

секретар міської ради