Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.05.2018 року №281/0/6-18

Керуючись статтею 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету  Міністрів  України від 04 квітня 2001 року №332  «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2016 року №102 «Про внесення змін до постанови  Кабінету  Міністрів  України від 04 квітня 2001 року №332», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доповнити рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.05.2018 року №281/0/6-18 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Новомосковська» пунктом 2 такого змісту:

«2. Установити, що установи та організації, які утримуються за рахунок місцевого бюджету міста Новомосковська, укладають договори оренди легкових автомобілів, вартість яких не перевищує граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.»

2. Пункти 2,3,4 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.05.2018 року №281/0/6-18 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Новомосковська» вважати пунктами 3,4,5 відповідно.

3. Внести зміни до додатку 1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.05.2018 року №281/0/6-18 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Новомосковська», виклавши його у редакції згідно з додатком  1 до цього рішення.

4. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради довести дане рішення до відома всіх учасників бюджетного процесу.

5. Координацію роботи та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО