Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.02.2015р. №132 "Про затвердження пропозицій та календарного плану виконання на 2015 рік Програми "Соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська"

На виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015рік  м.Новомосковська", рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009р. №763 "Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м.Новомосковську", керуючись
п.1 ст.27, п.3 ст.28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни та доповнення до пропозицій та календарного плану щодо виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015рік  м.Новомосковська" (додаток 1, 2).
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти –  Падашулю Н.І.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

Міський голова С.А. Мороз

Підготував:

Начальник управління освіти  Н.І.Падашуля

Узгоджено:

Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна

Заступник міського голови-начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк