Про внесення змін до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції»

З метою підтримки рівня життя інвалідів війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, керуючись рішенням міської ради від 21.01.2016р. № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020 р. р.», рішенням виконавчого комітету від 18.01.2019 р. № 32/0/6-19 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які   зареєстровані   і   проживають   на  території  міста   Новомосковська»,    ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції», а саме:

- включити в додатки  № 2 та № 6 на отримання  з 01 лютого 2019 року  щомісячної та одноразової матеріальної допомоги сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО Гезь Ларису Анатоліївну - представника неповнолітньої   Гезь Олени Андріївни, 07.07.2005 року народження, у зв’язку з встановленням статусу сім’ї померлого ветерана війни внаслідок АТО (Додаток 1-2).

2. Фінансовому управлінню профінансувати надання матеріальної допомоги  в сумі  949079,00 грн.

3. Контроль роботи щодо виконання рішення покласти на заступника   міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО