Про внесення змін до рішення виконкому від 28.03.2018 року №193/0/6-18 «Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на території м. Новомосковська»

З метою забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, для створення мешканцям належних умов проживання, керуючись ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
ст. 7, 19 Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Наказом Державного комітету України з питань житлово–комунального господарства від 25.04.2005 р. № 60 «Про затвердження  Порядку визначення виконавця житлово - комунальних послуг», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 28.03.2018 року №193/0/6-18 «Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на території м. Новомосковська», виклавши п. 1.3 у наступній редакції:

«з вивезення твердих побутових відходів із багатоповерхових житлових будинків - міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», з приватного сектору – комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»».

2. п.5 та п.6 рішення виконавчого комітету від 28.03.2018 року №193/0/6-18 «Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на території м. Новомосковська» вважати такими, що втратили чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника міського голови.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО