II сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства “Новомосковськ водоканал”
На виконання рішення L сесії шостого скликання Новомосковської міської ради № 1230 від 27.02.2015 року «Про передачу на баланс об’єкту «Каналізаційний колектор по вул.. Дзержинського, Шевченко в м. Новомосковську – реконструкція», керуючись п. 30 ст. 26 ЗУ “Про місцеве самоврядування”, ст. 57 ГКУ, ст. ст. 88, 89 ЦКУ, ст. 29 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного фонду комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» на суму 6 012 557 грн.   (шість мільйонів дванадцять тисяч п’ятсот п’ятдесят сім  гривень)
2. Затвердити статутний фонд комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» у розмірі 33 819 588,36 (тридцять три мільйона вісімсот дев’ятнадцять тисяч п’ятсот вісімдесят вісім гривень тридцять шість коп..)  гривень.
3. Внести зміни до статуту комунального підприємства «Новомосковськ водоканал»:
- пункт 5.2. розділу 5 "Формування та використання майна Підприємства» викласти у новій редакції: «Статутний фонд Підприємства складає 33 819 588,36 (тридцять три мільйона вісімсот дев’ятнадцять тисяч п’ятсот вісімдесят вісім гривень тридцять шість коп..), який передається засновниками у вигляді майна"
4. Затвердити Статут КП «Новомосковськ водоканал» в новій редакції, згідно додатку, який додається до цього рішення.
5. Начальнику КП «Новомосковськ водоканал» здійснити всі необхідні заходи щодо державної реєстрації нової редакції статуту підприємства, відповідно до вимог діючого законодавства України.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю. В.

Секретар міської радиС. Г. Горошко

Підготував