Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.02.2018 року №68/0/6-18

У відповідності до статті 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями, у зв’язку зі змінами, що відбулися в мережі бюджетних установ міста, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до додатку №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.02.2018 року №68/0/6-18 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету», виклавши його у редакції згідно з додатком  1 до цього рішення.

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради забезпечити фінансування головних розпорядників бюджетних коштів для виплати заробітної плати працівникам підпорядкованих установ у терміни, затверджені даним рішенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головних розпорядників та керівників закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО