Про визначення управителя багатоквартирного будинку №47 по вул. Шевченко

В зв’язку з  прийняттям співвласниками будинку рішення про ліквідацію об’єднання «Новомосковськ-Шевченко 47» за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченко, буд. №47, відповідно до ч.2,3,ст.28 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», а також відповідно до п.1 частини «б» ст.30, п.5 частини 1, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити управителем житлового, багатоквартирного будинку №47 по вул. Шевченко Комунальне підприємство «Новомосковський Комсервіс».

2. Директору Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) прийняти на обслуговування багатоквартирний житловий будинок №47 по вул. Шевченко та укласти договори з власниками житла, співвласниками будинку з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня прийняття рішення.

3. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби (Хорішко І.В.) оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.).

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО