ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХІІ сесія VІI скликання

Про заборону діяльності пунктів приймання металобрухту на території міста Новомосковська

З метою збереження комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, підвищення контролю за здійсненням операцій з металобрухтом, запобігання забрудненню навколишнього природного середовища, керуючись Конституцією України, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про металобрухт», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити діяльність пунктів приймання металобрухту на території міста Новомосковська.

2. Доручити міському Голові створити робочу групу з контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

3. Робочій групі  забезпечити контроль за здійсненням операцій з металобрухтом на території міста Новомосковська та у разі виявлення фактів, що містять ознаки протиправної діяльності суб'єктів господарювання, які проводять операції з металобрухтом, передати матеріали відповідним правоохоронним органам та повідомити про це центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну промислову політику.

4. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради звернутися до Новомосковського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області щодо вжиття заходів для запобігання незаконному обігу металобрухту.

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну депутатську комісію з питань місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

 

Міський Голова                                                          В. І. ЛІТВІЩЕНКО