ХVIIІ сесія VII скликання

Про закріплення територій за закладами освіти м. Новомосковськ

Керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту», для проведення своєчасного і точного обліку дітей і підлітків, ефективного планування учнівських контингентів шкіл, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Розподілити територію міста на мікрорайони і закріпити їх за закладами загальної середньої освіти міста відповідно додатку 1;

2. Розподілити територію міста на мікрорайони і закріпити їх за закладами дошкільної освіти міста відповідно додатку 2;

3. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Вносити зміни в закріплені мікрорайони в разі добудови житла за погодженням з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради;

3.2. Здійснювати перевірку охоплення навчанням дітей на мікрорайоні відповідного закладу загальної середньої освіти та проводити заходи по залученню до навчання дітей віком 6-18 років.

3.3. Складати списки майбутніх першокласників для прогнозування мережі класів та контингенту учнів. Перевіряти явку на навчання учнів шкільного віку та першокласників  із закріпленого мікрорайону.

3.4.В разі відмови батьків від залучення дитини до навчання діяти у відповідності з існуючим законодавством (постійно).

4. Керівникам закладів дошкільної освіти:

4.1. Вносити зміни в закріплені мікрорайони в разі добудови житла за погодженням з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради.

4.2. Здійснювати електронну реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти міста згідно закріплених за ними мікрорайонів.

4.3. Складати списки майбутніх п’ятирічок для прогнозування кількості вихованців дошкільних навчальних закладів у відповідності до електронної черги. Перевіряти явку дітей п’ятирічного віку із закріпленого мікрорайону.

4.4. У разі відмови батьків від залучення дитини п’ятирічного віку до навчання діяти у відповідності до чинного законодавства (постійно).

5. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради забезпечити контроль за діяльністю закладів загальної середньої освіти міста з питань забезпечення обов’язковості навчання дітей віком від 6-ти до 18-ти років, як це передбачено Законом України «Про загальну середню освіту».

6. Вважати такими, що втратили чинність:

- рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №161 від 27.03.2013 року «Про закріплення територій за загальноосвітніми навчальними закладами м. Новомосковська»;

- рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №195 від 28.05.2014 року «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №161 від 27.03.2013 року «Про закріплення територій за загальноосвітніми навчальними закладами м. Новомосковська».

- рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 381/0/6/18 від 20.07.2018 «Про закріплення територій за навчальними закладами м. Новомосковська».

7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО