ХVII сесія VII скликання

Про затвердження міської цільової програми «Місцеві стимули для медичних працівників м. Новомосковська на 2019-2021 роки»

Керуючись ст. 27, ст. 50, ч.1 ст. 54, ч. 2 ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» з метою створення необхідних умов для стабільного кадрового забезпечення, підвищення рівня укомплектованості лікарями (молодими фахівцями випускників вищих навчальних закладів) в стаціонарних відділеннях КЗ «Новомосковська ЦМЛ», які надають цілодобову медичну допомогу, у тому числі екстрену, мешканцям міста Новомосковськ, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську цільову програму «Місцеві стимули для медичних працівників м. Новомосковська на 2019-2021 роки» (Додаток1, 2).

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради, головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ» щорічно при формуванні міського бюджету розглядати можливість виділення коштів на реалізацію Програми в межах асигнувань на охорону здоров’я, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

3. Головному лікарю комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»:

3.1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми, за призначенням;

3.2. Інформувати щоквартально фінансове управління Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

5. Контроль покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Секретар міської ради                                                                       С.Г.ГОРОШКО