ХVIIІ сесія VII скликання

З метою розширення переліку адміністративних послуг та забезпечення належного функціонування системи надання адміністративних послуг, відповідно до вимог ч. 6 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись ч. 1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист управління праці та соціального захисту населення ьм. Новомосковська від 26.12.2018 року № 3188, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 1).

2. Рішення Новомосковської міської ради від 30.11.2018 року № 772 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Морозов К.М.), контроль – на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                 С.Г. ГОРОШКО