ХVIIІ сесія VII скликання

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ, що підлягають приватизації у 2019 році та Положення про діяльність аукціонної комісії

Відповідно до п. 30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», з метою ефективного використання майна та збільшення надходжень до місцевого бюджету, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ, що підлягають приватизації у 2019 році (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Новомосковської міської ради (Додаток 2).

3. Затвердити склад аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Новомосковської міської ради (Додаток 3).

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Морозова К. М., контроль - на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С. Г. ГОРОШКО