ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження плану заходів щодо реалізації норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 – 2020 роки по місту Новомосковську

З метою протидії торгівлі людьми, захисту прав та інтересів осіб, які постраждали  від  насильства  в  сім’ї,  на  виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від  07.12.2017 р. № 2229-VIII, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22 серпня 2018 р. № 658,  керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради 

ВИРІШИВ :

1. Затвердити план заходів щодо реалізації норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 – 2020 роки по місту Новомосковську (Додаток).

2. Зобов’язати структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради та інші суб’єкти, які відповідальні за виконання заходів щодо реалізації норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 – 2020 роки по місту Новомосковську подавати щокварталу до 05 числа управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська інформацію про стан виконання даного рішення. Вищезазначену інформацію надавати у паперовому та електронному вигляді на адресу: uprpraci@ukrpost.ua.

3. Координацію роботи покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г. М.), контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.).  

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО