Про затвердження положень по соціальному захисту населення

Керуючись Законами України «Про державний бюджет на поточний рік»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р. (зі змінами та доповненнями); «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку» від 16.12.1993 р. № 3721-ХІІ (зі змінами та доповненнями); «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 01.07.1992р. № 2532-12; «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»  від 20.12.1991р. № 2011-ХІІ; «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справі деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24.03.1998р. № 203/98-ВР; «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» від 17.04.1991р. № 962-ХІІ, та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; на виконання Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на  2016 – 2020 р.р., з метою створення необхідних умов для повноцінного життя інвалідів та ветеранів, для організації роботи служб виконкому, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити положення «Про порядок забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету» (Додаток 1).

2. Затвердити положення «Про надання матеріальної допомоги особам, які були мобілізовані до Збройних сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України, що стали на захист цілісності України та членам сімей загиблих під час захисту цілісності України беручи участь у АТО за рахунок коштів місцевого бюджету (Додаток 2).

3. Затвердити положення «Про надання матеріальної допомоги ветеранам війни в Афганістані та членам сімей загиблих ветеранів війни в Афганістані за рахунок коштів місцевого бюджету» (Додаток  3).

4. Затвердити положення «Про порядок відшкодування витрат по безкоштовному пільговому зубопротезуванню деяких категорій громадян міста Новомосковська» (Додаток  4).

5. Затвердити положення «Про порядок відшкодування витрат по безкоштовній ортодонтичній допомозі дітям-інвалідам, дітям з багатодітних сімей, дітям-сиротам, дітям, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, та дітям позбавленим батьківського піклування»  (Додаток  5).

6. Затвердити положення «Про порядок компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян по місту Новомосковську за рахунок коштів  місцевого бюджету» (Додаток  6).

7. Затвердити положення «Про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету» (Додаток 7).

8. Затвердити положення «Про порядок компенсаційних виплат на пільговий проїзд приміським залізничним транспортом окремим категоріям громадян, зареєстрованим у місті Новомосковськ за рахунок коштів місцевого бюджету» (Додаток 8).

9. Затвердити положення «Про надання матеріальної допомоги сім’ям  працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю за рахунок коштів місцевого бюджету» (Додаток 9).

10. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради  № 7  від 18.01.2017 р. «Про затвердження положень по соціальному захисту населення».

11. Координацію роботи покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г. М.), контроль - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.).

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО