ХVIIІ сесія VII скликання

Про затвердження Положення про Новомосковський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

З метою приведення Положення Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» до вимог чинного законодавства та Наказу Міністерства молоді та спорту від 31.01.2014р. №323 «Про затвердження Положення про центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», керуючись статтею 16 «Про фізичну культуру і спорт», статтею 57 Господарського кодексу України, статтями 25 та 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Новомосковський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (ЄДРПОУ 26509563) (далі – Положення), що додається (Додаток 1).

2. Директору Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Жадан І.О.) здійснити заходи щодо реєстрації Положення згідно вимог чинного законодавства.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Новомосковської міської ради від 31.01.2013р. №759 «Про затвердження Положення Новомосковського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО