ХVIIІ сесія VII скликання

Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції

З метою упорядкування Положення про загальний відділ, у зв’язку з розширенням повноважень відділу в частині роботи з електронними петиціями, керуючись п.4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Положення про загальний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції.

2. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про загальний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради, затверджене рішенням міської ради від 15.06.2012 року № 555.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на керуючого справами Чуднівець А.С., контроль – на постійну депутатську комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

Секретар міської ради                                                 С.Г.ГОРОШКО