ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVIIІ сесія VII скликання

Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції

Відповідно до частини 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись частиною 4 статті 54 та частиною 1 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зміни в законодавстві, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити Регламент центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додаток 2).

3. Рішення Новомосковської міської ради від 29.08.2013 р. № 873 «Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконкому Новомосковської міської ради», від 06.07.2018 р. № 680 «Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції» вважати такими, що втратило чинність.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Морозов К.М.), контроль – на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

 Секретар міської ради                                                 С.Г.ГОРОШКО