ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVII сесія VII скликання

Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік

На виконання вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», п.22 частини 1 статті 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  та обговоривши поданий виконавчим комітетом  проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік, виходячи з економічної ситуації у поточному році, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, пропозиції, висловлені депутатами  під час  обговорення, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік (додаток 1).

2. Зняти з контролю рішення  Новомосковської міської ради від 18.12.2017р. № 476 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік».

3. Доручити виконавчому комітету Новомосковської міської ради  розробити та затвердити заходи  щодо виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста, координацію роботи – на заступників міського голови за напрямком роботи.

 

Секретар міської ради                                                 С.Г.ГОРОШКО