ХVII сесія VII скликання

Про затвердження штатного розпису управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.01.2019 р.

Керуючись п.5. ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.26 ч.2 Закону України «Про позашкільну  освіту», з метою сприяння розвитку та підвищенню ефективності функціонування структурних підрозділів, упорядкування мережі Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити штатний розпис управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.01.2019 р. (додається).

2. П.3 рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016 №233 «Про перейменування Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради в Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради» вважати таким, що втратив чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери, контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Секретар міської ради                                                 С. Г. ГОРОШКО