ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVII сесія VII скликання

Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»

Керуючись ст. 27, ст. 50, ч.1 ст. 54, ч. 2 ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», зважаючи на зміни в організації виробництва і праці, які відбудуться з 01.01.2019 року в КЗ «Новомосковська ЦМЛ» це оптимізація ліжкового фонду туберкульозного відділення, а саме зменшення з 30 до 15 ліжок, зміни в структурі Закладу шляхом закриття відділення трансфузіології та створення нового структурного підрозділу - Лікарняний банк крові, внаслідок чого відбудеться скорочення посад, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити з 01.01.2019 року штатну чисельність комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» в кількості 644,75 штатних одиниць за загальним фондом.
  2. В.о.головного лікаря комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Сіренко Н.Г. забезпечити приведення штатного розпису закладу у відповідності до пункту 1 цього рішення.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.
  4. Контроль покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

 

Секретар міської ради                                                                       С.Г.ГОРОШКО