IIІ сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про затвердження складу комісії міської ради з питань поновлення прав реабілітованих
Керуючись Законом України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», затвердженим Постановою Верховної Ради № 963-12 від 17.04.1991 року (зі змінами та доповненнями) та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА  :
1. Затвердити склад комісії міської ради з питань поновлення прав реабілітованих (додаток).
2. Рішення міської ради №756 від 31.01.2013 року «Про склад комісії міської ради з питань поновлення прав реабілітованих» визнати таким, що втратило чинність.
3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.), контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

В.о.міського голови,
секретар міської радиС.Г.Горошко

Підготувала:
Начальник управління праці та
соціального захисту населення        Г.М. Горбач

Узгоджено:
Заступник міського головиз
питань соціального захисту
населення та розвитку соціально-
культурної сфери                        В.М.Ляшок

Голова депутатської комісії з гуманітарних
питань та соціального захисту населення                                 С.В.Земляний

В.о. начальника юридичного управлінняД.О.Устименко

Додаток до рішення сесії       міської ради №___від_____2015р
СКЛАД
комісії міської ради з питань поновлення
прав реабілітованих

ЛЯШОК
Валерій Миколайович заступник міського голови, з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери
голова комісії.
ГОРБАЧ Галина Миколаївна начальник управління праці та соціального захисту населення,заступник голови комісії.
ЛУПЕНКО Ольга Володимирівнаначальник відділу з питань потерпілих в наслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення
секретар комісії.
                                                         ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:
ДАКОВА Тетяна Дмитрівназаступник міського голови,начальник фінансового управління
МІХАЛЬОВА Тетяна Іванівнаначальник відділу архіву виконавчого
комітету Новомосковської міської ради
КАРІБОВА Оксана Володимирівнаначальник трудового архіву виконавчого комітету Новомосковської міської ради
ПИВОВАРОВА Наталія Станіславівна начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Новомосковську Новомосковського міськрайонного управління юстиції  Дніпропетровської області.
РИБАК Віктор Станіславовичначальник відділу поліції управління національної поліції України у Дніпропетровській області, Дніпропетровській обл.
ПЕЛІН Олександр Миколайовичначальник Новомосковського МВ УСБУ у Дніпропетровській обЛАСТі УСБУ у Дніпропетровській обл.
ЗЕМЛЯНИЙ Сергій Володимировичдепутат міської ради
ЧУДНІВЕЦЬ Анна Сергіївна  керуючий справами виконкому