Про затвердження складу комісії з розгляду заяв для надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про комісію

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст. ст. 9, 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 № 1706-VII, з метою впорядкування, надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії з розгляду заяв для надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про комісію з розгляду заяв для надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (Додаток 2).

3. Рішення № 66 від 24.02.2016 «Про створення комісії по координації роботи щодо соціальної адаптації переселенців зі східних областей України»,  визнати таким що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з житлових питань (Кравченко О.В.), контроль – на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.)

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО