ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ІII сесія Новомосковської міської ради VІI-го скликання

«Про затвердження уточнених заходів на виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини м. Новомосковська на 2011-2015 рр.» у 2015 р. по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Відповідно до ч.1 ст. 3, ч.2 ст. 13 Закону України «Про культуру», ст. 6, ст. 11, ст. 23  Закону України «Про охорону культурної спадщини», ст. 27,28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» на виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини м. Новомосковська на 2011-2015 рр.» з метою захисту, збереження та використання об’єктів культурної спадщини  в суспільному житті м. Новомосковська,  захисту традицій середовища в інтересах нинішнього та майбутнього поколінь виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Затвердити уточнені Пропозиції щодо реалізації «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини м. Новомосковська на 2011-2015 рр.» по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2015 рік (Додаток № 1).

2.       Затвердити уточнений Календарний план виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини м. Новомосковська на 2011-2015 рр.» по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2015 рік (Додаток № 2).

  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                        С.Г. Горошко

 

Підготував:  

Начальник управління культури та туризму                                                        В.П. Шаликін

 

Узгоджено:

Керуючий справами            виконкому                                                                          А.С. Чуднівець

 

Заступник міського голови                                                                                   В.М.Ляшок

 

Заступник міського голови -

начальник фінансового управління                                                                      Т.Д. Дакова

 

В.о. начальника  юридичного управління                                                           Д.О. Устименко