Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» по КП «НККП» на 2019 рік

З метою належного  утримання об’єктів транспортної інфраструктури міста, керуючись ст. 27 та пп. 1 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити заходи щодо реалізації «Програми соціально-економічного та

культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» по КП «НККП» на 2019 рік » (Додаток 1).

2. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» забезпечити в 2019 році виконання заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» по КП «НККП» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2019 рік.

3. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та

культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2019 рік.

4. Координацію роботи покласти на начальника управління ЖКГ та КБ, контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста.

В.о. міського голови, секретар міської ради                       С.Г. ГОРОШКО