Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» на 2019 рік

Керуючись п.п. 1 п. «а» ст. 27, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою виконання рішення міської ради №761 від 30.11.2018 р. «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» та рішення  виконкому  №763  від  23.10.2009 р. «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання місцевих цільових програм у м. Новомосковську», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити на 2019 рік заходи щодо виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік»  (додатки 1, 2, 3, 4, 5).

2.  Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2019 р.

3.  Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради забезпечити виконання заходів  щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на  2019 р.

4.  Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника  міського голови.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО