ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження змін до пропозицій щодо реалізації Програми та до календарного плану виконання міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» у 2019 році

Керуючись п.п. 1 п. «а», «б» ч. І, ст. 27, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради № 762 від 30.11.2018 року «Про місцевий бюджет Новомосковська на 2019 рік», на виконання міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року», затвердженої рішенням міської ради № 1239 від 27.02.2015р. (зі змінами), з метою реалізації заходів підвищення рівня надання медичної допомоги населенню, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  пропозиції щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання Програми у 2019 році «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року», зі змінами (додаток 1,2).

2. Головному лікарю КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР» Сіренко Н.Г.:

2.1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми,  за призначенням.

2.2. Інформувати щоквартально фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.

3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на головного  лікаря  КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР» Сіренко Н.Г., контроль – на  заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д. 

 

Міський голова                                                                В.І.ЛІТВІЩЕНКО