ХVII сесія VII скликання

Про зміну найменування та затвердження у новій редакції статуту середньої загальноосвітньої школи № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів

Керуючись ст. 25, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 5 ст. 57 Господарського кодексу України, у зв’язку зі зниженням ступеня середньої загальноосвітньої школи № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з метою створення належних умов функціонування галузі освіти та надання освітніх послуг, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити найменування середньої загальноосвітньої школи № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів на заклад загальної середньої освіти № 8 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів.

2. Затвердити статут закладу загальної середньої освіти № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів (Додаток 1).

3. Доручити директору закладу загальної середньої освіти № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів здійснити державну реєстрацію статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Новомосковської міської ради від 28.09.2018 року № 725 «Про реорганізацію середньої загальноосвітньої школи № 8 загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів».

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери, контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО