IIІ сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Щодо розгляду подання Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції
Розглянувши подання Новомосковської ОДПІ від, на підставі п. 96.1.4 ст. 96  Податкового Кодексу України, щодо подальшої діяльності комунальної установи «Самарь» (співзасновники підприємства: Новомосковська міська рада, код ЄДРПОУ 34359199Адреса засновника: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська,14 та товариство з обмеженою відповідальністю «Днепрострой» код ЄДРПОУ 30602474 адреса: 51200,  Дніпропетровська обл.,  м. Новомосковськ,  провулок Жовтневий, 2-а),  відповідно ч. 3 ст. 104 Цивільного Кодексу України,ч. 4  ст. 205, 209  Господарського Кодексу України та керуючись ст.  26, 60  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада вирішила:
1.Звернутися до господарського суду Дніпропетровської області з заявою про  порушення справи про банкрутство платника податків комунальної установи «Самарь» (код ЄДРПОУ 3504217, юридична адреса: вул. Комсомольська, 20, м. Новомосковськ, 51200, Дніпропетровської області).
2.Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради передбачити кошти для сплати судового збору за подання заяви про  порушення справи про банкрутство платника податків в розмірі 10 розмірів мінімальної заробітної плати на час подання заяви, відповідно п.2.9, ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань житлово-комунального господарства благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко

Підготував:
В.о. Начальника управління ЖКГ та КБ
Новомосковської міської ради                                                 Я.М. Власенко

Узгоджено:
І-й заступник міського голови з питань
народно – господарського комплексу міста                             Ю.В. Карачевцев

Голова постійної депутатську комісію
з  питань житлово-комунального
господарства благоустрою
міста та екологічних проблем                                                Р.Г. Лебедєв

В.о начальника юридичного управління